Honda Civic modifiye videosu: Modifiyeli Civic görüntüleri

Honda Civic modifiye videosu: Modifiyeli Civic görüntüleri

İlk olarak ses sisteminden başlandı. Hoparlörler için özel yuvalar yaptırıldı. Bunlar araca takıldı. Çok güçlü bir ses sistemi oluşturmak öncelikli hedefti. Nerdeyse arabanın her yerinde bir hoparlör yuvası vardı. Amfilerin yerleri belirlendi. Onların yuvaları hazırlandı yerlerine takıldı. Çok muhteşem bir sistem olacağını şimdiden görebiliyorduk. İç mekan döşemeleri takıldı, hoparlörler yerlerine yerleştirildi.

“Ülkemizde ses sistemi yapmamız için ne kadar bir para gerektiğini sizler için araştırdık. İyi kalite bir mp3/cd/usb player fiyatı 400-500 TL arasında değişmektedir.

Sesin daha iyi çıkması için amfi olmazsa olmaz. Amfi fiyatları da 200 TL’den 1000 TL’ye kadar farklılık göstermektedir. Kanal sayısına göre fiyat artıyor, azalıyor.

Gelelim hoparlörlere 1 çift hoparlör fiyatı 50-10 TL arasındadır. Ses kalitesine göre fiyat değişmektedir.

Subwoofer aracı coşturan alet. Bu olmazsa olmaz sanırım. Fiyatları 100 TL’den başlıyor 1000 TL’ye kadar farklılık gösterebiliyor. Büyüklüğüne ve gücüne göre fiyatlandırma çeşitlilik göstermektedir.

Ses tesisatında fiyatlar bu şekilde ortalama bir tesisat kurabilmemiz için 2000 lirayı gözden çıkarmamız gerekiyor.”

Sırada aracın boyanması vardı. Renk olarak mavi seçilmişti. Maviyle çok değişik bir tarz yaratıldı. Jantlarda aracın rengiyle uyumlu olması için maviye boyandı. Farlar değiştirildi. Yan marşpiyeller takıldı boyandı. Aracın mavi renginin üstüne çeşitli desenlerle görselliği arttırıldı. Ortaya çok farklı tarzda bir araç ortaya çıktı. Tek kelimeyle mükemmeldi.

Bu içerik honda civic modifiye parçaları, honda cıvıc modifiye, modifıyeli honda cıvıc 2011, honda civic is modifiye, modifiye honda civic 2011, honda civic 2011 modifiye, honda civic modifiye parçaları fiyatları, honda cıvıc modifiye fıyATLARI, modifiyeli honda civic fiyatları, modifiyeli honda civic is, civic modifiye parçaları, mavi modifiyeli hondalar, honda cıvıc tek kapı modıfıde nasıl yapılır konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 03 Mar 2011 Okunma: 4.928
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.