Tofaş dış modifiye parçaları: Spoyler-spoiler fiyatları (Doğan-Şahin)

Tofaş dış modifiye parçaları: Spoyler-spoiler fiyatları (Doğan-Şahin)

Tofaş Dış Modifiye Parçaları: Spoyler-Spoiler Fiyatları (Doğan-Şahin)… Doğan spoyler fiyatları ne kadardır? Doğan- Şahin arka kuyruk fiyatları.. Tofaş (Doğan-Şahin-Doğan SLX) rüzgarlık fiyatları..

Tofaş (Doğan-Şahin-Doğan SLX) serisi arabalar için ışıklı spoyler-spoiler-arka kuyruk-rüzgarlık çeşitleri nelerdir?


Tofaş (Doğan-Şahin-Doğan SLX) serisi arabalar için spoyler-spoiler-arka kuyruk-rüzgarlık çeşitleri derken, üç türde spoiler(spoyler) uygulaması mevcut. Birincisi bagaj üstü spoyler… Bildiğimiz arka kuyruk ya da rüzgarlık diyebiliriz buna. İkincisi tavan, arka cam üstü spoiler… Tavanın arka kısmına takılan spoiler yani… Üçüncü tip spoiler ise anatomik spoiler adıyla geçiyor… Bagaj üstündeki bildiğimiz spoylerin bagaja yapışık duran verisyonu… Yani arada rüzgar geçebilecek bir yer yok… Bagajın üstüne şekil olsun diye takılır..

Tofaş (Doğan-Şahin-Doğan SLX) serisi arabalar için ışıklı spoyler-spoiler-arka kuyruk-rüzgarlık fiyatları ne kadardır?

Tofaş (Doğan-Şahin-Doğan SLX) serisi arabalar için ışıklı spoyler-spoiler-arka kuyruk-rüzgarlık fiyatları üç aşağı beş yukarı oynamakla beraber, internetteki alışveriş sitelerinde 100 ytl civarındadır.

Bu içerik şahin rüzgarlık fiyatları, spoyler fiyatları, dogan rüzgarlık, rüzgarlık çeşitleri ve fiyatları, doğan rüzgarlık fiyatları, Dogan slx rüzgarlık fiyatları, sahin rüzgarlık, doğan slx rüzgarlık, tofaş spoiler, tofaş rüzgarlık fiyatları, spoiler fiyatları, rüzgarlık fiyatları, araba rüzgarlık fiyatları, doğan slx spoiler, sahin arka rüzgarlık, şahin spoyler fiyatları, şahin slx fiyatları, tofaş modifiye parçaları, şahin spoyler, doğan spoiler fiyatları konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 09 Eyl 2008 Okunma: 45.280
Benzer yazılar


20 yorum

 1. Anonim

  DOĞAN SLX GENEL MODİFİYE YAPMAK İSTİYORUM İÇ DIŞ

 2. ahmet

  siz birde proton waja’yı modifiye etmeyi deneyin

 3. MAHMUT

  YA PROTON MANYAK MODİFİYE EDİLİYOR İSTEYENLER GÖRSELLERDEN WAJA YAZSIN ORADA GÖRÜN MODİFEYİ

 4. selman

  nar cıceyı bır sahının olmasını ısterım ontam

 5. arsız

  elinize ucuz spoiler düşerse haber verin

 6. muhammet

  araba yere çok yakın

 7. sercan

  cok begendım guzeldı

 8. MEHMET YILMAZ ALİŞAN

  TÜRKİYE nin mercedesi DOĞAN SLX abi:))

 9. emre

  cok güzel olmuş arabanın kralı şahin

 10. umutt

  hadi cnm araba gzl duruo ama avrupa arabadan şaşmayınız bence.yerli arabalar takoz gibi yalanmı bide avrupa araclara binin fiyatları cok uygun saygılar

 11. tuncay

  bende var birhacı muro var satlıktır

 12. bekir

  arkadaşlar 95 şahin s var. arabayı dış modifiye etmek istiorum. antalyalıyım. antalyada vcs 11 var onun gıbı yapmak ıstıorum ama aracım beyaz. bana ne kadara patlar ve nerden başlamalıyım. yardımcı olursanız sevınırım. tşkler şimdiden.

 13. burak

  tempranın üzerine modifiye yok tanponları yukarda arkası çok güzel turuncu boya kenarlara faça yarış arabası rüzgarlığı cant eksoz ses sistemi al sana modifiye hem dikkat çeker tavsiye ederim

 14. yunus

  benim arabanın ön tamponu 1.500 milyar
  sergide benim araba 1. oldu

 15. duman

  bende bir buzmavisi tempra sx var modifiye yapmak istiyorum ama kanatatlı spoyler bulamıyorum yardımcı olabilecek olan varmı? tek eksiğim o maraş ve çevresinde yok

 16. mahmut

  bnm bi tane 93 şahinim var dış modifiye ne kadara patlar?nereden başlamalıym

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.